*** Hotel Rottal ubytovanie Otrokovice

Hotel Otrokovice Rottal Hotel Rottal leží v turistickej oblasti Slovácka a Zlínska v meste Otrokovice. Budova hotela s výťahom sa nachádza pri hlavnej komunikácii z Otrokovic do Zlína. V meste je železničná i autobusová stanica. Okolo hotela jazdí mestská doprava.

Hotel Rottal ubytovanie Otrokovice :
Areál hotela Rottal ponúka príjemné ubytovanie typu štandard, ekonom a business s celkovou kapacitou 56 izieb. Väčšina izieb je vybavená klimatizáciou. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, s vlastným sociálnym zariadením, fénom, nábytkom, telefónom, TV so satelitným príjmom, internetom. Hotel má izbu aj pre zdravotne handikepované osoby s vhodnou úpravou. Celková kapacita 113 lôžok s cenou už od 800 Kč izba / noc. Strážené parkovisko a busparking sú súčasťou ponuky služieb.

Ubytovanie Otrokovice hotel Rottal reštaurácia :
Štýlová vyhlásená klimatizovaná reštaurácia so špecialitami českej kuchyne má kapacitu 64 miest, klimatizovaný salónik s 24 miestami. V letnom období je otvorená záhradka. Reštaurácia určená aj pre širokú verejnosť ponúka stravovanie a občerstvenie po celý deň. Pre organizovanie firemných alebo súkromných akcií, školení či pracovných rokovaní sú dve klimatizované školiace miestnosti s kapacitou 8 a 45 osôb, vybavené PC a AV technikou, pripojením na internet, dataprojektorom, plátnom, flipchart. VIP zasadacia miestnosť slúži pre menšie skupiny od 8 do 10 ľudí.

Hotel Rottal ubytovanie Otrokovice penzión Lípa :
V areáli sa nachádza penzión Lípa s 16 dvojposteľovými izbami v kategórii hotelového štandardu a 3 apartmány s klimatizáciou, vlastným soc. zariadením, internetovou prípojkou, telefónom a TV so satelitom.

Ubytovanie Otrokovice hotel Rottal Športové šport a wellness :
V areáli je vlastná tenisová hala s dvoma kurty -celoročná prevádzka. Na streche hotela je 9 jamkový minigolf. Hotel ponúka wellness s fínskou a parnou saunou a masáže. Športová hala, požičovňa bicyklov.

Otrokovice ubytovanie hotel Rottal okolie : 
Slovácko Vás pozýva na návštevu malebného kraja plného slnka, cyklotrás, vína a slivovice, kde sú ešte živé vystúpenia folkloru a pohostinnosť obyvateľov. V okolí stojí za návstevu mestá Kroměríž - záhrady, zámok, vínne pivnice; Buchlov - hrad, Buchlovice - zámok; Rožnov pod Radhoštem - Sklanzen ľudovej architektúry a remesiel; Velehrad - Pútnicke miesto; Zlín unikátne múzeum obuvi; Baťov plavebný kanál na rieke Morave.
Hotel Otrokovice Rottal - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Otrokovice Rottal - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Otrokovice Rottal - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Otrokovice Rottal - hotel má reštauráciuHotel Otrokovice Rottal - možnosť pripojenia na internetHotel Otrokovice Rottal - k dispozícii letná terasaHotel Otrokovice Rottal - tenis - v blízkosti hotelaHotel Otrokovice Rottal - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Otrokovice Rottal - Iybz sú vybavené televízoromHotel Otrokovice Rottal - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Otrokovice Rottal - Izby s vlastnou toaletouHotel Otrokovice Rottal - v izbach je telefon